Як вибрати лійки для душу: 12 порад
Як вибрати лійки для душу: 12 порад
Після важкого робочого дня душова є тим самим місцем, де ми починаємо день, а в його кінці змиваємо сліди буднів і налаштовуємося на відпочинок. Особливо з огляду на те, що в невеликих сучасних квартирах Києва та України рідко знаходиться місце просторої ванної, душ. єдина можливість отримати насолоду від водних процедур. У цій статті ми допоможемо вибрати не тільки зручну, але й якісну лійку для вашого душу.
З якого матеріалу вибрати лійку?
І першим на що Megabai рекомендує звернути увагу при виборі лієчки є матеріал, з якого вона виготовлена. Це дуже важливо, тому що, на відміну від того ж отвору крана, дірочки, через які надходить рідина, дуже маленькі. Додайте сюди не дуже хорошу якість води у водопроводі і отримайте швидку засмічення виробу і прихід його в непридатність. А ще лійка часто падає, її шланг переламується, відривається і взагалі страждає ldquo; більше інших сантехнічних приладів.
Отже, душові лійки поділяються на:
- Металеві.
Надійні та довговічні, коли вибираєш правильно. Якщо товар, який ви тримаєте в руках, коштує дешево, важить мало, то швидше за все перед вами бюджетний сплав типу zamak. Така лійка не прослужить вам довго, тому що дуже швидко обросте нальотом в умовах активної експлуатації.
Тільки краще — нержавіюча сталь. Цей метал прослужить набагато довше, проте його категорично не рекомендується упускати, адже він не відрізняється міцністю і його експлуатаційний термін може закінчитися вже після першого падіння.
Латунь, бронза, нікель та мідь. Такі вироби є вже цілком робочими і надійними варіантами. Вони просто розбираються, чистяться і служать довгі роки. До того ж шланг на них виконаний, як правило, з відповідного матеріалу, що також забезпечує його міцність, адже за статистикою вони стають непридатними перші.
Будьте обережні, якщо піддон вашої душової виконаний з кахлю! Металева лійка, що добре впала, здатна його сильно пошкодити і навіть створити тріщину!
- Пластикові.
Можуть бути із пластику різної якості. І який би він не був міцний, у будь-якому випадку засмічуватися отвори швидше і прочистити їх навряд чи вдасться. Схильний до виникнення цвілі. Більш дорогі моделі мають досить солідне металеве оздоблення і напилення, але з часом все це стирається, відколюється і приводить лійку в не найпрезентабельніший вигляд. Однак і ціна відповідає — вони зовсім недорогі.
- Металопластикові.
Нещодавно з'явилися на ринку і є темою для дослідження. Досить цікаві моделі, але слід розглядати кожен варіант окремо. Можуть бути дуже різні і мати відмінність у композитних матеріалах, поєднаннях типу металевий виворот/пластикова зовнішність і так далі. Як правило, вони володіють дійсно хорошими експлуатаційними якостями, які мають переваги перед переліченими вище лійками, але і коштуватимуть їм під стать. Знайти їх у продажу в асортименті по Києву та Україні зараз непросто.
- Кам'яні та скляні.
Дійсно гарні та якісні вироби для ванних кімнат з дизайнерськими темами. Вони навряд чи мають серйозні переваги перед нікелевими або мідними, але коштують значно дорожче.
Конструкція лійки для душу
Перед тим як зайнятися добіркою лійки, зверніть увагу на систему отворів випуску води. Вони бувають металевими та пластиковими. З першими все зрозуміло, а другі обов'язково мають бути у вигляді гумових трубочок. Якщо їх немає, то перед вами найдешевша конструкція, яка стане непридатною швидше, ніж ви отримаєте черговий рахунок за воду.
Дві найбільші групи, на які можна поділити душові лійки по конструкції, це вбудованіі ручні.
До вбудованих належать такі, які стаціонарно встановлюються в стіні або стелі. Раніше це робилося з метою надійності, але зараз, коли на ринку представлено безліч найрізноманітніших лійок, все змінилося. Найчастіше використовуються шарніри, які дозволяють регулювати кут подачі води, а різні перемикачі — напір, розмір краплі, товщина струменя.
Особливо популярні широкі стельові лійки, які імітують водоспад. Якщо тиск у вашому водопроводі дозволяє використовувати таку на повну котушку, це може стати відмінним вибором. Подумайте про це, коли наступного разу почнете ремонт у ванній кімнаті.
Ручна жахлива лійка являє собою знімний виріб, який зазвичай фіксується на основному змішувачі. Її великою перевагою є те, що вона може встановлюватися на кріплення, стаючи таким чином стаціонарною. Крім того, будь-якої миті такий душ можна зняти, щоб помити піддон і стіни всередині душової кабіни. А ще штанга, на яку вішається агрегат, зазвичай регулюється вгору-вниз, тому такий варіант відмінно підійде для всієї родини.
12 порад щодо вибору лійки
Лейки давно стали не просто обов'язковим сантехнічним пристосуванням, а й предметом інтер'єру та обстановки ванної кімнати. Виробники пропонують величезний вибір як душового обладнання, так і варіантів самих лієчок. Ми в Megabai ж об'єднаємо їх у короткий план, щоб вам було простіше зробити добірку виробу відповідно до себе.
- Вибирайте металеву лійку. Повірте, це буде дешевше, ніж міняти та робити ремонт пластиковою.
- А якщо вже вибрали пластикову… то частіше прочищайте її вихідні патрубки і слідкуйте за їхньою прохідністю.
- Якщо натуральний матеріал… тоді краще не економити. Якісне кварцове скло прослужить вам багато років, а дешеві вироби розлетяться від одного падіння, до чого коштуватимуть вони дуже суттєво.
- Закріпіть у зручному місці. Там, де ви ненароком не порвете шланг рукою або не скинете лійку ногою.
- Не соромтеся великих розмірів. Якщо ванна дозволяє, зверніть увагу на широкі каскадні лійки.
- Сім разів відміряй. Добре подумайте над місцем установки агрегату. Чи не надто високо чи низько?
- Не забувайте про додаткове обладнання. Хороша лійка — одна справа, але буде неприємно, коли кронштейни, кріплення та шланги почнуть відвалюватись один за одним. Не забувайте і про них.
- Вибирайте форму на свій смак. Круглі, овальні, квадратні — головне це зміст.
- Побільше режимів. Масажний, моноструючий, варіативний напір аж ніяк не є пустощом, а приємним доповненням.
- Душеві панелі. Повне занурення у водний релакс. Чудовий варіант для великих кабін.
- Обслуговування. Щоб лійка прослужила вам якомога довше, не забувайте її періодично чистити і стежити за фітингами. Це робиться простіше, ніж ви вважаєте.
- Намагайтеся купувати набори. Для ідеального з'єднання всіх деталей та їх надійного функціонування краще вибрати моделі однієї серії та виробника.
Замовити душове обладнання в нашому інтернет-магазині. На сайті представлений великий вибір товарів. Кожен покупець зможе знайти відповідний для себе варіант.